Prof.Dr.Kenan ÇELİK

Kişisel Web Sayfası

ÜYE GİRİŞİ

Anasayfa » ÜYE GİRİŞİ
share on facebook  tweet  share on google  print  

ÜYE GİRİŞİ

SAYFAYA VE BÜLTENE ÜYELİK VE ÜYE GİRİŞLERİ

A)     WEB SAYFASINA ÜYELİK

Web sayfamda üyelik sistemi vardır. Sadece üyelerin görebileceği sayfalar düzenlenmektedir. Özellikle öğrencilerle ilgili, not ilanları, cevap anahtarı ilanları, online test sınavları gibi sadece öğrencilere yönelik olan sayfalar herkesin kullanımına açılmamıştır.

İlk kez üye olmak için sağ taraftaki site üyeliği kısmının en alt bölümünde yeni üye başlığını tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfalar sizi yönlendirecektir. Siteye üyelik otomatik değil, kontrollü olarak yapılmaktadır. Üye olabilmek için aşağıdaki aşamaları eksiksiz takip ediniz.

Önce üyelik formunu eksiksiz olarak doldurunuz.

En alt taraftaki üye ol butonunu tıklayınız.

Formda belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize server tarafından otomatik olarak mail gelecektir.

Dikkat: Bu mail önemsiz posta veya spam kutusuna da gelebilir. Kullandığınız e-mail adresine göre değişiklik gösterebilir. Eğer Gelen kutusunda bulamazsanız, diğer kutulara bakınız. Eğer diğer kutulara gelmişse, bir kere spam değil veya önemli posta olarak işaretleyin. Bundan sonra benim maillerim dağrudan Gelen kutunuza gelecektir.

Gelen maildeki linki tıklayınız.

Yazmış olduğunuz Parolanızı unutmayacak şekilde saklayınız.

Sonra da benim bizzat onayımı bekleyiniz. Onay işlemi, özellikle işlerimin yoğun olduğu zamanlarda birkaç gün alabilmektedir. Eğer formu kurallara göre doldurmuşsanız mutlaka onay verilecektir. Düzgün e-mail adresi olmayanlara, küfür, siyasi veya başka slogan içeren e-maillere onay verilmemektedir. E-mail adresinize üyelik başvurunuzu onayladığıma dair bir e-mail gönderilecektir.

Daha önceden üye olmuşsanız, giriş yapabilmek için, yine sağ taraftaki site üyeliği bölümüne e-mail adresinizi ve parolanızı yazarak Giriş düğmesine basınız. Tüm sayfalarımdaki menüler sizlerin görmesi için açılacaktır.

Parolanızı unutmuşsanız, yine sağ taraftaki site üyeliği bölümünün alt tarafındaki Parolamı unuttum menüsünü tıklayınız, karşınıza çıkan sayfa sizi yönlendirecek ve anında parolanız e-mail adresinize gelecektir.

Üye girişi yaptıktan sonra, sizinle ilgili üye olurken yazmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bunun için üye girişi bölümünde, Bilgileri Güncelle menüsünü tıklayınız. Bilgilerinizde değişiklik olduğunda, mutlaka yeni bilgileri yazınız. Sizlere ulaşabilmem için bilgileriniz gerekli olabilir. Bu bilgiler kesinlikle gizli tutulmakta ve site üyeliği ile ilgili kullanılmaktadır. Bu bilgiler hiç kimseyi deşifre edecek veya zarara uğratacak şekilde kesinlikle kullanılmayacak, kullanılamaz.

İstediğiniz zaman üyelik girişi yaptıktan sonra üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz. Otomatik olarak bilgilerinin sistemden silinecektir. Bunu yapabilmek için üyelik girişi bölümünde Hesap Kapat menüsünü tıklayınız.

B)     E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Sitemle ilgili gelişmeler hakkında bülten düzenlenmekte ve üyelere duyurulmaktadır.

Özellikle öğrencilerle ilgili her türlü duyurular bu bülten aracılığı ile yapılmaktadır. Not ilanı, sınav tarihleri, sınav tarihlerinde değişmeler, cevap anahtarları, derslerle ilgili tüm bilgiler bültenler aracılığı ile üyelerin e-mail kutularına gönderilmektedir.

Benden düzenli duyuruları alabilmek için sağ tarafta e-bülten üyeliği bölümüne, isminizi ve e-mail adresinizi yapıp kayıt ol düğmesine basarsanız bülten almak için üyeliğiniz gerçekleşir. Herhangi bir onay işlemi veya parola yoktur.

İsim ve e-mail adresinizi tam olarak yazmanız önemlidir. Belirli aralıklarla üyelikler kontrol edilmekte, düzgün e-mail adresi olmayanlar, küfür, siyasi veya başka slogan içeren e-mailler üyelikten atılmaktadır. İsim bölümüne sadece adınızı, soyadınızı yazmayınız. Ona ilave rakamlar ekleyiniz. Çünkü, sizin üyeliğiniz beklemediğiniz bir anda başkası tarafından silinebilir. Almanız önem arzeden duyurularımı da zamanında alamayabilirsiniz.

Bülten almak istemediğinizde yine adınızı ve e-mail adresinizi girerek ve Beni Sil düğmesine basarak üyelikten çıkabilirsiniz.

Dikkat: Bu e-bültenler önemsiz posta veya spam kutusuna da gelebilir. Kullandığınız e-mail adresine göre değişiklik gösterebilir. Eğer Gelen kutusunda bulamazsanız, diğer kutulara bakınız. Eğer diğer kutulara gelmişse, bir kere spam değil veya önemli posta olarak işaretleyin. Bundan sonra benim maillerim dağrudan Gelen kutunuza gelecektir.

 

Üye Girişi
Sayfamın tüm menülerini görmek için üye olunuz, üye iseniz üyelik girişi yapınız.
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
E-mail adreslerinize benden gelecek mesajları almak için üye olunuz.
Ad Soyad
e-posta